LV EN
13 th Summer Academy of Dermatopathology

No 02. līdz 06. 07. 2018. mūsu daktere Kristīne Nevidovska apmeklēja dermatopatoloģijas kursu Austrijā, Grācā, kurā pulcējās dermatologi un dermatopatologi no 43 valstīm; tika apskatītas novitātes ādas saslimšanu (lupus erythematosus, mycosis fungoides u.c.) histoloģiskajos kritērijos, kā arī ādas ļaundabīgu un labdabīgu melanocitāru šūnu, ādas piedēkļu audzēju, limfoproliferatīvu slimību un vaskulāru tumoru diagnostiskajos kritērijos; bez tam lekcijas papildināja slaidu semināri ar praktiskās diagnostikas ievirzēm. Lepojamies, ka savas zināšanas varēs pielietot ikdienas darbā.

SIA “Akadēmiskā histoloģijas laboratorija” izmanto SIA “Datamed” sniegto pakalpojumu un histoloģiskie izmeklējumu rezultāti ir pieejami www.datamed.lv. Pacienti tiem var piekļūt drošā veidā, izmantojot internetbanku, e-ID autentifikācijas rīkus vai medicīnas iestāžu izsniegtos piekļuves rekvizītus. Ārsti izmeklējumu rezultātiem var piekļūt, ja ir izveidots ārsta profils vai medicīnas iestādei, no kuras ir nosūtīts izmeklējums, ir līgums ar SIA “Datamed”. Klientiem, ar kuriem ir atbilstoša vienošanās, turpināsim nodrošināt e-pastu sūtīšanu šifrētā veidā.

SIA “AKADĒMISKĀ HISTOLOĢIJAS LABORATORIJA”AICINA DARBĀ: BIOMEDICĪNAS LABORANTU

SIA “AKADĒMISKĀ HISTOLOĢIJAS LABORATORIJA” AICINA DARBĀ: BIOMEDICĪNAS LABORANTU

Prasības:

 • medicīnas laboranta izglītība, vēlams biomedicīnas laboranta sertifikāts;

 • atbildības sajūta un apzinīga attieksme pret darbu;

 • augsta precizitāte;

 • ieinteresētība.

  Pienākumi:

 • histoloģijas paraugu pieņemšana un preparātu sagatavošana;

 • dokumentu aizpildīšana;

 • kvalitātes prasību ievērošana.

  Piedāvājam:

 • darbu mūsdienīgi aprīkotā histoloģijas laboratorijā;

 • apmācību;

 • adekvātu atalgojumu un sociālās garantijas,

 • veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada.

  Pieteikumu un CV lūdzu sūtīt SIA “Akadēmiskā histoloģijas laboratorija”, Ilūkstes iela 45, Rīga, LV1073, Fakss: 67136075, e-pasts: histol@latnet.lv

  Darba laiks: Pilna slodze
  Darba vieta: Rīga, Ilūkstes iela 45

 • Jaunas nosūtījuma formas

  Sadaļā NOSŪTĪJUMA FORMA ir pievienotas nosūtījumu formas, ko ērti var izmantot histoloģijas izmeklējuma nosūtīšanai.
  76.pielikums atbilsts MK noteikumu prasībām ar papildinājumu par izmeklējuma maksātāju. Maksas izmeklējumi skaitās tie izmeklējumi, kuros pacients maksā pats, apdrošinātājs, kā arī slimnīcu stacionāra nodaļā veiktie izmeklējumi, izņemot dienas stacionārā. Histoloģijas nosūtījumā ir iekļautas 2016.gada laboratorisko izmeklējuma līguma pielikumā minētie papildinājumi. Nosūtījums dermatovenerologiem – papildināta nosūtījuma sadaļa ar cilvēka priekšskatu un mugurpusi, lai norādītu histoloģiskā materiāla ņemšanas lokalizāciju. Nosūtījumi ->

  Laboratorijā ir veikta reakreditācijas procedūra un saņemta akreditācijas apliecība

  Laboratorijā ir veikta reakreditācijas procedūra un saņemta akreditācijas apliecība, kas apliecina, ka Laboratorija ir kompetenta veikt audu histoloģisko izmeklēšanu atbilstoši LVS EN ISO 15189:2013 standartam „Medicīnas laboratorijas. Kvalitātes un kompetences prasības.”
  Apskatīt apliecību -> šeit
   

  Aktualizēta informācija klientiem

  Aktualizēta informācija klientiem sadaļā Klientiem -> Informācija

  Pilnu tekstu var lasīt šeit->

  Jauna aparatura

  Laboratorija ir papildinājusi savu tehnoloģisko nodrošinājumu ar imūnhistoķīmijas automātiskās krāsošanas aparātu BenchMark ULTRA (Ventana). Šī platforma veic automatizētu imūnhistoķīmisku audu materiāla krāsošanu, nodrošinot stabili kvalitatīvu rezultātu. Tā kā mūsdienu onkoloģija balstās uz precīzu diagnozi, imūnhistoķīmijai ir būtiska loma diagnostikā, nosakot no kādām šūnām un audiem audzējs ir veidots un kādi ir audzēja prognostiskie rādītāji.

  Jauns mikroskops

  Laboratorija papildinājusi savu tehnisko nodrošinājumu ar mikroskopu, kas aprīkots ar kameru.

   Trauki materiālam

  Bieži vien histoloģiskā materiāla paņemšanas vietā ārsti saskaras ar problēmu, ka nav trauku, kuros ielikt paņemto materiālu. Ne vienmēr izmantotie trauki ir atbilstoši histoloģiskā materiāla nogādāšanai uz laboratoriju. Stikla trauki var saplīst, no slikti aizveramiem traukiem tiek izliets formalīns un sabojāti nosūtījumi. AHL piedāvā saviem klientiem speciālus traukus histoloģiskā materiāla ievietošanai.

  Jaunas telpas

  No 2012.gada 12.novembra laboratorija savus pakalpojumus sniedz jaunās plašākās, atbilstoši pielāgotās telpās Ilūkstes ielā 45, Rīgā